Termíny

moderace 2017 : 11.1. Praha, 14.1. Libochovice, 21.1. Praha, Malostranská beseda a Kladno/ples,
28.1. Praha, 4.2. Praha, 10.2. Ústí nad Labem-Trmice, 11.2. Stochov, 18.2. Praha, 25.2. Ostrov,
4.3. Zruč nad Sázavou, 11.3. Praha, 20.3. Kitzbühel, 24.3. Buštěhrad, 25.3. Praha, Ambassador
Zlatá husa – Kantorský bál, 27.3. Praha, 30.3. Žebrák, 31.3. Kladno, DK – Ples zdravotníků,
8.4. Brno, 12.4. Praha 7, 28.4. Praha, Žofín – Ples Prahy 1

2013, moderace

30.12 a 31.12.  Karlovy Vary, Savoy Westend

17.12.  Praha, O2 Aréna, moderace a inspice koncertu Dalibor Janda 60

15.12.  Praha – Hostivař, ul.Selská, u kostela  14:30  Adventní program + Schovanky

9.12.    Dobrovíz, Kulturní dům 19:00  koncert RANGERS

8.12.    Praha – Horní Měcholupy, parčík ul. plk. Mráze, „Taškent“  +  Rangers  15:00

7.12.    Praha – Uhříněves, Senior Klub 14:00 – 18:00 Rangers, Vl.Hron, D.Mattioli a další

5.12.    Praha, firemní akce

1.12.    Praha – Horní Měcholupy, Veronské nám. 14:30  + KEKS, Gospel Time, R. Caporali

29.11.  Stochov, privátní akce 18:00

26.11.  Praha, Hotel Aria, Travel Fever Party 19:00

22.11. Litoměřice, Dům nábytku 18:00

20.11.  Průhonice, privátní akce

26.10. Prievidza, Slovensko

11.10  Praha, VIP tenisový turnaj

středa 16.10. STOCHOV, Kulturní dům 19:00  mimořádný koncert RANGERS

09.10  Praha, Slavnostní zahájení 21. ročníku ankety Zlatý Ámos

02.10  Praha 1, Žofín, Legenda Nočního proudu – přímý přenos Českého rozhlasu

+ Petra Janů, Marie Rottrová, Jiří Korn, Miro Žbirka, Petr Kolář, Martin Harich, Richard Tesařík a mnozí další

29.09  Praha, Hotel Step

21.09  Zahrada Čech Litoměřice 9 – 17:00  + Karel Kahovec a G&B, Josef FousekIva Hajnová

20.09  Zahrada Čech Open, Litoměřice, 19. ročník

14.09  Dvůr Borčice, Všeň u Turnova, Farmářské slavnosti  9 – 16:00  + Rangers

12.09  Zbraslav, Eltodo Open

11.09  Hor.Bezděkov, Vila Botanica, klubový pořad Botanica Olé

08.09  Den Prahy 15, Fotbalové hřiště SK Horní Měcholupy

06.09  Tenisový Nóbl Cup, Praha

01.09  Karlovy Vary

31.08  Hroznětín, Krušnohorské slavnosti  11:00 – 24:00

29.08  České Budějovice, Země živitelka – Slavnostní zahájení 10:00

24.08  Krnov, Farmářské slavnosti  9 – 17:00

09.08   HELLA MICHNA OPEN, Mohelnice

02.08  Žilina Slovensko  Den Európskej kultúry  14:00 – 22:00

27.07  Trstěnice u Poličky, Farmářské slavnosti 9 – 17:00

06.07  Branná u Třeboně, Farmářské slavnosti 9 – 17:00

04.07  Karlovy Vary, Festival Tenis Cup

29.06  Hroznětín, tenisová exhibice

27.6.  Hroznětín, 17:00  Senior Klub + Zorka Kohoutová

22.06  Farma Vysoká Libyně u Kralovic, Plzeňský kraj -  Farmářské slavnosti 9 – 17:00

+ Rangers, Standa a Vanda a další

20.06   30 let ZŠ Hostivař

13.06   Kladno, Decentní večer  + Rangers

08.06. Praha Horní Měcholupy 15:00

06.06  Zbraslav, Eltodo Open

31.05   Praha – Radonice  12:00  firemní tenisový turnaj

30.05  Praha, Náměstí Míru 11:00 – 16:00

29.05  Praha, Staroměstské náměstí 10:00 – 22:00 Hudební maraton

25.05  Praha – Miškovice, Festival  (Turbo, Čok, Karamel, Abi Gail, …)

23.05  Praha, Divadlo Semafor – host pořadu Zuzany Stirské  19:00

23.05. Praha, DPS Janovského, Česko – Slovenský Senior Klub  14:00 – 18:00

19.05  Beroun, Na Ostrově

18.05   Novotinky u Načeradce, Vlašimsko, Farmářské slavnosti 09:00 – 17:00

10.05.  Karlovy Vary, Travel Fever Party  + Leona Machálková, Roberto Caporali

03.05. – 04.05. Třinec, Královna ocel a Hutnický den   + Gabriela Lefenda

10.04 až 14.04  Výstaviště Zahrada Čech, Litoměřice

10.04  Buštěhrad, sál restaurace U Bečvářů 18:30 special koncert Rangers

05.04. Praha – Žofín, moderace plesu Prahy 1  + Nicol Lenertová

04.04.  Praha – Hostivař, 16:00 – 19:00  + Leona Machálková, Daniel Mrózek

02.04. Praha – Horní Měcholupy, Veronské nám., 16:00 – 19:00 + Rangers

01.04   Český rozhlas 2 Noční Mikrofórum, host pořadu Vlastimila Harapese

23.03. Praha 5 - Smíchov, Národní dům   – Kantorský bál

16.03. Zruč nad Sázavou, ples + OH Band, Iva Hajnová, Roberto Caporali

01.03. Praha, ples + Dasha, Josef Laufer, Drešer Band

16.02.  Sadov u Karlových Varů, Ples města Hroznětín  + Iva Hajnová

09.02. Cheb ples + Iva Hajnová

08.02. Olomouc, ples + Pavol Habera, Legendy se vrací, Iva Hajnová

26.01. Mohelnice, ples + Markéta Konvičková, Legendy se vrací, Iva Hajnová

20.01. Praha 1, Malostranská beseda 15:00  + Jan Kodr

9.01. Kladno, ples  + Karel Kahovec se skupinou G&B

12.01. Třinec, ples  + Iva Hajnová

03.01. Praha, tenisový turnaj  + Pavel Partyka

Facebook